Afdeling Development

De afdeling Development van het Rijksmuseum zorgt door middel van gerichte (inter)nationale relatiecultivering voor additionele inkomstenbronnen voor het Rijksmuseum.

Algemeen

kalis

Eva Kalis

Hoofd Development
0031 (0)20 6747 335
e.kalis@rijksmuseum.nl

sloof

Chantal Sloof

Assistent Development
0031 (0)20 6747 215
c.sloof@rijksmuseum.nl

sophie

Sophie Tielrooij

Assistent Development
0031 (0) 20 6747 101
s.tielrooij@rijksmuseum.nl

ilse

Ilse Severijnen

Development Researcher
0031 (0)20 6747 035
I.Severijnen@rijksmuseum.nl

Samenwerking

meike

Meike Le Coultre

0031 (0) 20 6747 252
m.le.coultre@rijksmuseum.nl

Schenkers en International Circle

huisman

Jorien Huisman

0031 (0)20 6747 133
j.huisman@rijksmuseum.nl

Valentina

Valentina Salmeri- Bijzet

0031 (0)20 6747 367
V.Salmeri-Bijzet@rijksmuseum.nl

carlijn

Carlijn van Spaendonck

0031 (0)20 6747 497
c.van.spaendonck@rijksmuseum.nl

Schenkers objecten en bruikleengevers

mado2

Mado Akkersdijk

0031 (0)20 6747 208
m.akkersdijk@rijksmuseum.nl

Sponsoring en Rijksclub

beynen

Hanneke Beynen

0031 (0)20 6747 073
h.beynen@rijksmuseum.nl

Sarah Holthuis

0031 (02)20 6747193
s.holthuis@rijksmuseum.nl

lara

Lara van Acker-de Jonge (Rijksclub)

0031 (0)20 6747 469
l.van.acker@rijksmuseum.nl

Vrienden

koen

Koen van Santen

0031 (0)20 6747 092
k.van.santen@rijksmuseum.nl

roos

Roos Munten

0031 (0)20 6747 182
R.Munten@rijksmuseum.nl

Alma

Alma Spierenburg

0031 (0)20 6747 032
A.Spierenburg@rijksmuseum.nl

Fondsen

bussink

Melchior Bussink

0031 (0) 20 6747 506
m.bussink@rijksmuseum.nl

sophie_h

Sophie Heyligers

0031 (0)20 6747 164
S.Heijligers@rijksmuseum.nl

Evenementen & Ontvangsten

Voor vragen over evenementen en ontvangsten kunt u contact opnemen via evenementen@rijksmuseum.nl

fyona

Fyona Das

Subhoofd Evenementen & ontvangsten
f.das@rijksmuseum.nl

vanderchijs

Amber van der Chijs

Eventmanager
a.vander.chijs@rijksmuseum.nl

bleekemolen

Janina Bleekemolen

Eventmanager
j.bleekemolen@rijksmuseum.nl

joko

Joko de Wit

Eventmanager
j.de.wit@rijksmuseum.nl

sandra

Sandra Pastoor

Eventmanager
s.pastoor@rijksmuseum.nl

lisanne

Lisanne de Laat

Eventmanager
l.de.laat@rijksmuseum.nl

Media & Entertainment Desk

colly

Mark Colly

Film/VIP manager
m.colly@rijksmuseum.nl