Afdeling Development

De afdeling Development van het Rijksmuseum zorgt door middel van gerichte (inter)nationale relatiecultivering voor additionele inkomstenbronnen voor het Rijksmuseum.

kalis

Eva Kalis

Hoofd Development
0031 (0)20 6747 335
e.kalis@rijksmuseum.nl

Chantal Sloof

Assistent Development
0031 (0)20 6747 215
c.sloof@rijksmuseum.nl

Sophie Tielrooij

Assistent Development
0031 (0) 20 6747 101
s.tielrooij@rijksmuseum.nl

Ilse Severijnen

Development Researcher
0031 (0)20 6747 035
I.Severijnen@rijksmuseum.nl

Samenwerking

Meike Le Coultre

0031 (0) 20 6747 252
m.le.coultre@rijksmuseum.nl

Schenkers en International Circle

Jorien Huisman

0031 (0)20 6747 133
j.huisman@rijksmuseum.nl

Valentina Salmeri- Bijzet

0031 (0)20 6747 367
V.Salmeri-Bijzet@rijksmuseum.nl

Carlijn van Spaendonck

0031 (0)20 6747 497
c.van.spaendonck@rijksmuseum.nl

Schenkers objecten en bruikleengevers

Mado Akkersdijk

0031 (0)20 6747 208
m.akkersdijk@rijksmuseum.nl

Sponsoring en Rijksclub

Hanneke Beynen

0031 (0)20 6747 073
h.beynen@rijksmuseum.nl

Sarah Holthuis

0031 (02)20 6747193
s.holthuis@rijksmuseum.nl

Lara van Acker-de Jonge (Rijksclub)

0031 (0)20 6747 469
l.van.acker@rijksmuseum.nl

Vrienden

Koen van Santen

0031 (0)20 6747 092
k.van.santen@rijksmuseum.nl

Roos Munten

0031 (0)20 6747 182
R.Munten@rijksmuseum.nl

Alma Spierenburg

0031 (0)20 6747 032
A.Spierenburg@rijksmuseum.nl

Fondsen

Melchior Bussink

0031 (0) 20 6747 506
m.bussink@rijksmuseum.nl

Sophie Heyligers

0031 (0)20 6747 164
S.Heijligers@rijksmuseum.nl

Evenementen & Ontvangsten

Voor vragen over evenementen en ontvangsten kunt u contact opnemen via evenementen@rijksmuseum.nl

fyona

Fyona Das

Subhoofd Evenementen & ontvangsten
f.das@rijksmuseum.nl

Amber van der Chijs

Eventmanager
a.vander.chijs@rijksmuseum.nl

Janina Bleekemolen

Eventmanager
j.bleekemolen@rijksmuseum.nl

Joko de Wit

Eventmanager
j.de.wit@rijksmuseum.nl

Sandra Pastoor

Eventmanager
s.pastoor@rijksmuseum.nl

Lisanne de Laat

Eventmanager
l.de.laat@rijksmuseum.nl

Arvid Wiegerinck

Eventmanager
A.Wiegerinck@rijksmuseum.nl

Jurriaan Langelaar

Junior Eventmanager
J.Langelaar@rijksmuseum.nl

Media & Entertainment Desk

Mark Colly

Film/VIP manager
m.colly@rijksmuseum.nl

Deborah van Tiel

Junior Eventmanager
D.van.Tiel@rijksmuseum.nl